Naudi igat päeva!

Kaubamärgi Daily all tegutsevad Eestis ja Lätis lõunarestoranid, kohvikud ja sööklad, milles käib iga päev oma einet söömas kümneid tuhandeid inimesi. Toitlustame ettevõtete töötajaid ja üliõpilasi, osutame toitlustusteenuseid koolides, lasteaedades ja hooldusasutustes.

Oma retsepte loome koostöös toiduspetsialistidega, seepärast on pakkumine mitmekesine, tasakaalustatud ja pakub organismile kõik vajaliku. Toidu valmistamisel ei kasuta me maitsetugevdajaid, säilitusaineid ega värvaineid. Taimetoitlastele valmistatud toitudest ei puudu olulised taimsed valgud.

Me jälgime kvaliteeti päriselt, mitte ainult linnukese pärast. Seepärast pole Daily logo reklaam. See on allkiri, mis kinnitab – meile meeldib meie töö ja me võtame selle eest vastutuse. Tere tulemast hommiku-, lõuna- ning õhtusöögile! Toidukorra nimetus pole küll olulisim. Kõige olulisem on võimalus saada energiaannus, et võiksite edasi minna ja oma eesmärke ellu viia.

Banketid

Eriline sündmus nõuab eriliselt kaunistatud kohta, erilisi rõivaid, erilist muusikat ja erilisi külalisi. Kindlasti nõuab see erilist toitu. Miski ei loo peotunnet nii nagu söök, mis erineb argipäevasest, on valmistatud väärtuslikest toiduainetest ja mille serveerimisel on panustatud isuäratava või üllatava väljanägemise loomisesse. Oleme valmis väikese koosviibimise ja uhke peo jaoks. Meie retseptiraamat on sama mahukas kui „Sõda ja rahu” ning kogemus sama põhjalik. Kui soovite, et Daily toitlustaks teie banketti, kirjutage aadressil office@balticrest.com.

Toitlustamine suurüritustel 

Täiesti võimalik, et Daily kaubamärk on kõige tõsisema kogemusega suurürituste toitlustaja Balti riikides. Mainime vaid mõned näited. Laulupidu Eestis ja  Lätis, 35. Rahvusvahelised Hansapäevad Viljandis, SEB MTB maraton Lätis. Kui plaanite midagi tõeliselt laiaulatuslikku, on meie vastus teie algatuse vääriline: positiivne koostöö, südamerahu ja garanteeritud tulemus. Kirjutage meile aadressil office@balticrest.com.

puurikanad.png

 

Baltic Restaurants Estonia AS
Peterburi tee 2f, 11415 Tallinn
T +372 601 4075
office@balticrest.com

Äriregistri kood 11391363
Käibemaksukohustuslase number EE101174259

Baltic Restaurants Estonia AS privaatsuspoliitika leiad siit