Lõunarestoranid

See, kes pole söönud hommikust, hakkab nihelema juba poole kaheteistkümne paiku. Teistel hakkab bioloogiline kell tugevat signaali andma kell üks. Lõunaaeg – kõige põhjalikum söögikord! Tahaks toitu, mida armastasid juba lapsepõlves, või midagi enneolematut. Ei tahaks palju aega kulutada, kuid samas tahaks süüa kiirustamata. Tahaks erilisi tundeid, kuid ei tahaks liiga palju maksta.

Lõunarestoranid Daily ettevõtetes, büroohoonetes ja kõrgkoolides mõistavad teie vajadusi ning meie inimesed töötavad selleks, et muuta iga kliendi unistus ideaalsest lõunast tegelikkuseks. Me usume, et teenindus peab olema mitte ainult kiire, vaid ka lahke. Et söögisaal ei ole ainult lauad ja toolid, vaid ka meeldiv ja puhas keskkond. Et menüü ei pea ainult vastama enamiku valikule, vaid pakkuma ka maitseavastuste rõõmu ning olema kokku pandud kontrollitud toiduainetest.

Igal tööpäeval on hommikust õhtuni meie menüüs mitmekesised salatid ja suupisted, soojad liha- ja taimetoidud, supid, magustoidud, koogid ja joogid – keefir, mahlad, karastusjoogid, kohv ja tee. Eriti soodsa hinna eest saate nautida lõunapakkumisi, mis muutuvad iga päev.

Lähima Daily lõunarestorani leiate siit.