Kontaktid

Leidke Daily Eestis ja Lätis kategooria alusel või lähim Daily aadressi järgi.

Leia lähim objekt

Daily lasteaedades

Ääsmäe Lasteaed, Kasesalu 10A, 76402 Ääsmäe

E-R 09:00-15:00


Krõllipesa lasteaed - Krõlli õppehoone, Kagu 9, 71013 Viljandi
(+372) 5344 1692

E-R 09:00-15:00


Krõllipesa lasteaed - Mängupesa õppehoone, Riia mnt 30, 71010 Viljandi
(+372) 5344 1692

E-R 09:00-15:00


Laagri Lasteaed, Männimetsa 53, 76401 Laagri
(+372) 5307 0708
laagri.lasteaed@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Lasteaed Karlsson, Kesk-Kaare 17;19, 71015 Viljandi
(+372) 5345 9581

E-R 09:00-15:00


Lasteaed Mesimumm, Posti 20a, 71004 Viljandi
(+372) 5345 9581

E-R 09:00-15:00


Maarjamõisa Lasteaed, Ludvig Puusepa 10, 50406 Tartu
(+372) 5393 9206
tartu.maarjamoisa@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Nõlvaku Lasteaed, Kaselaane 1, 76401 Laagri
(+372) 5854 5257
nolvaku.lasteaed@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tamme Laste Päevakeskus, Suur Kaar 53, 50404 Tartu

E-R 09:00-15:00


Tartu LA Laululind, Kurepalu tee 1, Soinaste küla, 61709 Ülenurme vald

E-R 09:00-15:00


Tartu Lasteaed Lotte, Ida 8, 50605 Tartu
(+372) 5912 5102
tartu.lotte@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tuleviku lasteaed, Tuleviku 3, 76401 Laagri

E-R 09:00-15:00


Valtu Lasteaed Pesapuu, Männiku 10, Kaerepere, 79520 Kehtna vald
(+372) 5887 0025
valtu.pesapuu@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Veskimöldre Lasteaed, Instituudi tee 151, 76541 Laagri

E-R 09:00-15:00


Veskitammi Lasteaed, Veskitammi 22, 76401 Laagri

E-R 09:00-15:00


Viljandi Lasteaed Männimäe, Riia mnt. 93, 71009 Viljandi
(+372) 5344 1692
viljandi.mannimae@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Viljandi Lasteaed Midrimaa, Tehnika 12, 71011 Viljandi
(+372) 5345 9581
viljandi.midrimaa@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Pirita Kose Lasteaed,  Kose tee 58, 12025 Tallinn

E-R 09:00-15:00


Tallinna Kajaka Lasteaed, Madala 13, 10315 Tallinn

E-R 09:00-15:00


Tallinna Lepatriinu Lasteaed, 10616 Keemia tn 40
(+372) 5305 6894
tallinn.lepatriinu@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tallinna Linnupesa Lasteaed, Lagle pst 3, 11315 Tallinn
(+372) 5383 4579
tallinn.linnupesa@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tallinna Mahtra Lasteaed, Mahtra 19, 13811 Tallinn
(+372) 5680 5611
tallinn.mahtra@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tallinna Männi Lasteaed, E. Vilde tee 103, 12911 Tallinn
(+372) 5347 2080
tallinna.manni@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tallinna Männiku Lasteaed, Kraavi 4, 11312 Tallinn
(+372) 5302 9655

E-R 09:00-15:00


Tallinna Männimudila Lasteaed, Saha 19, 10921 Tallinn
(+372) 5666 3441

E-R 09:00-15:00


Tallinna Nurmenuku Lasteaed, Õismäe tee 26, 13511 Tallinn
(+372) 5305 6347
tallinn.nurmenuku@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tallinna Padriku Lasteaed, Padriku tee 10, 11912 Tallinn
(+372) 5919 4667
tallinn.padriku@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tallinna Pelguranna Lasteaed, Pelguranna 49, 10135 Tallinn

E-R 09:00-15:00


Tallinna Priisle Lasteaed, K.Kärberi 31, 13919 Tallinn

E-R 09:00-15:00


Tallinna Vesiroosi Lasteaed, Sütiste tee 8, 13411 Tallinn
(+372) 5855 9060
tallinn.vesiroosi@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Turba lasteaed, Tööstuse 29, 76201 Turba
(+372) 5343 1738

E-R 09:00-15:00


Ülemiste Lasteaed, Peterburi tee 18, 11441 Tallinn

E-R 09:00-15:00


Viimsi LA Astri maja, Astri tee 3, 74001 Haabneeme, Viimsi vald
(+372) 5388 4776

E-R 09:00-15:00


Viimsi LA Karulaugu maja, Randvere tee 18, 74001 Haabneeme , Viimsi vald
(+372) 5918 9532

E-R 09:00-15:00


Viimsi LA Laanelinnu maja, Vardi tee 32, 74001 Viimsi vald
(+372) 5332 7563

E-R 09:00-15:00


Viimsi LA Leppneeme maja, Leppniidu tee 1, 74009 Leppneeme, Viimsi vald
(+372) 5388 4776

E-R 09:00-15:00


Viimsi LA Päikeseratta maja, Randvere tee 16, 74001 Haabneeme, Viimsi vald
(+372) 527 9145

E-R 09:00-15:00


Viimsi LA Pargi maja, Pargi tee 3, 74001 Viimsi vald
(+372) 5197 8456

E-R 09:00-15:00


Viimsi LA Randvere maja, Kibuvitsa tee 1, 74016 Viimsi vald
(+372) 5324 9716

E-R 09:00-15:00


Viimsi LA Uus-Pärtle maja, Lubja tee 23, 74010 Lubja küla, Viimsi vald
(+372) 5359 3761

E-R 09:00-15:00


Kernu Põhikooli Haiba lasteaed “Riisikas”, 76301 Riisipere tee 19, Haiba küla
(+372) 5343 1738

E-R 09:00-15:00


Riisipere lasteaed, Metsa 7, 76202 Riisipere, Saue vald
(+372) 5343 1738
riisipere.lasteaed@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Ruila lasteaed Kirsiaed, Kastani tee 3, 76302 Laitse, Saue vald
(+372) 5303 7611

E-R 09:00-15:00