Contacts

Find Daily in Estonia and Latvia by category or find the nearest Daily by address

Find nearest object

Daily lunch restaurants

Tule 24A, 76505 Saue, Santa Maria AS
(+372) 665 2009
daily@santamaria.ee

Mon-Fri 09.00-20:30


Vae 16, 76401 Laagri, Magnum
(+372) 679 1890
magnum@daily.ee

Mon-Fri 09:00-18:00


Valga mnt 7A, Elva, 61504 Tartumaa, GPV Estonia AS
(+372) 736 1769
gpvgroup@daily.ee

Mon-Sun 09:00-16:00


Sõpruse puiestee 193, 13415 Tallinn, Telia Sõpruse
(+372) 5301 3804
teliasopruse@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Aruküla tee 59, 75301 Jüri, ABB tehas
(+372) 5887 2077
abbtehas@daily.ee

Mon-Fri 08:00-18:00


Aruküla tee 83, 75301 Jüri, ABB peahoone
(+372) 5625 5744
abbpeahoone@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Eesti Kunstiakadeemia, Põhja pst 7, 10412 Tallinn
(+372) 5189 314
eka@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Eesti Mereakadeemia, Kopli 101, 11712 Tallinn
(+372) 5449 0516
emera@daily.ee


Estonia pst 13, 15095 Tallinn, Eesti Pank
(+372) 668 0784
eestipank@daily.ee

Mon-Fri 08:30-15:30


ITK, Herne 29, 10138 Tallinn
(+372) 5855 8337
itk@daily.ee


Mustamäe tee 3, 10616 Tallinn, Telia Maja
(+372) 5306 7757
telia@daily.ee

Mon-Fri 08:00 - 15:30


Peterburi tee 49b, 11415 Tallinn, Eolane
(+372) 5301 9406
eolane@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Sõpruse pst 182, 13424 Tallinn, Tallinna Tööstushariduskeskus
(+372) 5666 4331
tthk@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Suur-Ameerika 1, 10129 Tallinn, Ministeeriumite ühishoone
(+372) 5886 1778
suurameerika1@daily.ee

Mon-Fri 08:00-16:00


Tatari 13, 10116 Tallinn, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
(+372) 667 5785
emta@daily.ee

Mon-Fri 09:00-20:00


Tondi 84, 11316 Tallinn, Audentese Spordikeskus
(+372) 5855 4399
audentes2@daily.ee

Mon-Fri 08:00-18:00


Keki tee 4, 76606 Keila, Harju Elekter Elektrotehnika
(+372) 5689 0631
harjuelekter@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Jeld-Wen, Tootmise 8, 44317 Rakvere
(372) 5343 8567
jeldwen@daily.ee


Daily in schools

Ääsmäe Põhikool, Kasesalu 16, 76402 Ääsmäe
(+372) 5854 5995
aasmae.pohikool@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15.30


Haraka kodu, Haraka tee 1, Maidla küla 76402 Saue vald

Mon-Fri 09:00-15:00


Hugo Treffneri Gümnaasium, Munga 12, 51007 Tallinn
(+372) 5451 0548
tartu.htg@daily.ee


Ilmatsalu Põhikool, Kooli tee 5, Ilmatsalu alevik, 61401, Tartu maakond
(+372) 5340 3883
ilmatsalu.pohikool@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Koeru Keskkool, Paide tee 16/18, 73001 Koeru
(+372) 5400 4114
koeru.keskkool@daily.ee

Mon-Fri 08:30-15:00


Laagri Kool, Veskitammi 22, 76401 Laagri
(+372) 5855 9114
laagri.kool@daily.ee

Mon-Fri 07:45-14:00


Märjamaa Gümnaasium, Tamme tee 1, 78301 Märjamaa

Mon-Fri 10:00-15:00


Rapla Kesklinna Kool, Keskkooli 2, 79512 Rapla

Mon-Fri 10:45-15:00


Rapla Vesiroosi Kool, Viljandi mnt 69, 79514 Rapla
(+372) 489 0123
rapla.vesiroosi@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Salu Kool, Kasesalu 10A, 76402 Ääsmäe

Mon-Fri 09:00-15:00


Saue Kool, Nurmesalu 9, 76506 Saue
(+372) 5196 9997
saue.kool@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Saue Riigigümnaasium, Veskitammi 24, 76401 Laagri
(+372) 600 3026
saue.riigigymn@daily.ee


Tartu Annelinna Gümnaasium, Kaunase pst 68, 50708 Tartu
(+372) 5860 6598
tartu.annelinna@daily.ee


Tartu Descartes´i Kool, Anne 65, 50703 Tartu
(+372) 746 1818
tartu.descartes@daily.ee

Mon-Fri 09:55-15:30


Tartu Forseliuse Kool, Tähe 103, 50107 Tartu
(+372) 5682 1604
tartu.forseliuse@daily.ee

Mon-Thu 08:45-14:30

Fri 08:45-14:00


Tartu Hansa Kool, Anne 63, 50703 Tartu
(+372) 5429 0589
tartu.hansa@daily.ee

Mon-Thu 08:45-16:00

Fri 08:45-15:00


EE521010220197923226
Tartu Herbert Masingu Kool, Vanemuise 33, 51014 Tartu
(+372) 5788 0608
tartu.masingu@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Tartu Karlova Kool, Salme 1a, 50103 Tartu
(+372) 5401 2609
tartu.karlovakool@daily.ee

Mon-Thu 08:45-16:00

Fri 08:45-15:00


EE171010220197928221
Tartu Kesklinna Kool, Kroonuaia 7, 51007 Tartu
(+372) 5911 0592
tartu.kesklinna@daily.ee


Tartu Kivilinna Kool, Kaunase pst 71, 50706 Tartu
(+372) 5855 4542
tartu.kivilinna@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


EE381010220197925224
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Kaunase pst 70, 50706 Tartu
(+372) 748 0064
tartu.kjpg@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:30


Tartu Mart Reiniku Kool 1 (5-9.kl), Vanemuise 48, 51003, Tartu
(+372) 5341 1979
tartu.martreiniku@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu Mart Reiniku Kool 2 (1-4.kl), Riia 25, 51010, Tartu
(+372) 5301 5365

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu Raatuse Kool, Raatuse 88a, 51009 Tartu
(+372) 5916 6597
tartu.raatuse@daily.ee


Tartu Tamme Gümnaasium, Nooruse 9, 50411 Tartu
(+372) 5750 1850
tartu.tamme2@daily.ee

Mon-Fri 08:00-16:00


Tartu Tamme Kool, Tamme pst. 24A, 50404 Tartu
(+372) 5699 6199
tartu.tamme1@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Tartu Variku Kool, Piima 1, 50110 Tartu
(+372) 5373 4618
tartu.variku@daily.ee

Mon-Fri 09:40-13:00


EE241010220197927222
Tartu Veeriku Kool, Veeriku 41, 50407 Tartu
(+372) 5477 0547
tartu.veeriku@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Tartu, Tartu Miina Härma Gümnaasium, J. Tõnissoni 3
(+372) 5466 0573
tartu.mhg@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Ülenurme Gümnaasium, Tartu mnt.5 61714,Kambja vald Ülenurme alevik
(+372) 502 3629
tartu.torvandi@daily.ee

Mon-Fri 09:30-13:00


Valtu Põhikool, Staadioni 1, Kaerepere, 79520 Kehtna vald

Mon-Fri 09:00-15:00


Viljandi Gümnaasium, Hariduse 2, 71020 Viljandi

Mon-Fri 09:00-16:00


Viljandi Jakobsoni Kool, Riia mnt 91, 71009 Viljandi

Mon-Thu 08:30-15:00

Fri 08:30-14:30


Viljandi Kaare Kool, Kesk-Kaare 17, 71015 Viljandi
(+372) 5919 6597

Mon-Fri 09:00-13:00


Viljandi Kesklinna Kool 1 (1.-6. kl), Jakobsoni 42, 71013 Viljandi

Mon-Fri 10:50-14:00


Viljandi Kesklinna Kool 2, Uueveski tee 1, 71004 Viljandi

Mon-Fri 10:50-14:00


Viljandi Paalalinna Kool, Paala tee 46, 71013 Viljandi

Mon-Fri 10:35-14:00


Võru Gümnaasium, Seminari 1, 65608 Võru
(+372) 5308 3562
voru.gymnaasium@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Audentese Erakool, Tondi 84, 11316 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Gustav Adolfi Gümnaasium-Kotzebue, Vana-Kalamaja 9, 10412 Tallinn
(+372) 5302 0599
gag.kotzebue@daily.ee


Gustav Adolfi Gümnaasium-Peamaja, Suur-Kloostri 16, 10133 Tallinn
(+372) 5908 2191
gag.kloostri@daily.ee


Jakob Westholmi Gümnaasium, Kevade 8, 10137 Tallinn

Mon-Fri 09:40-14:15


Jakob Westholmi Gümnaasium, Luise 38, 10142 Tallinn
(+372) 5336 3787

Mon-Fri 09:00-16:00


Merivälja Kool, Heki tee 16, 12112 Tallinn
(+372) 5393 4490
merivaljakool@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Rocca al Mare Kool, Vabaõhumuuseumi tee 8, 13521 Tallinn
(+372) 650 7830
tallinn.ramkool@daily.ee

Mon-Fri 08:00-17:00


Roostiku kool, Vabaõhumuuseumi tee 8, 13521 Tallinn
(+372) 5302 8356


Tallinna 32. Keskkool, Kiili 10, 12916 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna 53. Keskkool, Sütiste tee 42, 13420 Tallinn
(+372) 5396 7021
tallinna.53keskkool@daily.ee


Tallinna Arte Gümnaasium, Vilde tee 62, 13421 Tallinn
(+372) 651 5468
tallinn.arte@daily.ee

Mon-Fri 08:45-16:00


Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Järveotsa tee 31, 13520 Tallinn
(+372) 5377 4224
tallinn.jarveotsa@daily.ee


Tallinna Kivimäe Põhikool, Leegi 14, 10914 Tallinn
(+372) 5308 0903
tallinn.kivimae@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Kristiine Gümnaasium, Nõmme tee 32, 13426 Tallinn
(+372) 5388 1254
tallinn.kristiine@daily.ee


Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16, 13615 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Mustamäe Riigigümnaasium, Akadeemia tee 25, 12618 Tallinn
(+372) 5878 8619
mustamae.riigigymn@daily.ee


Tallinna Mustjõe Gümnaasium, Paldiski mnt.83, 10617 Tallinn
(+372) 5887 7466
tallinn.mustjoe@daily.ee

Mon-Fri 08:00-16:00


Tallinna Nõmme Põhikool, Raudtee 68, 11618 Tallinn
(+372) 5411 0517
nomme.pohikool@daily.ee


Tallinna Rahumäe Põhikool, Vabaduse pst 50, 11615 Tallinn
(+372) 5377 2677
tallinn.rahumae@daily.ee


Tallinna Saksa Gümnaasium, Sütiste tee 20, 13411 Tallinn
(+372) 5866 7005
tallinn.saksa@daily.ee

Mon-Fri 08:00-16:00


Tallinna Soome Kool, Vase 9a, 10125 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23, 10118 Tallinn
(+372) 618 0163
tallinn.sydalinna@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Tallinna Tõnismäe Reaalkool, Pärnu mnt 50, 10119 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Narva Gümnaasium, A. Puškini ntn 31, 20305 Narva
(+372) 5199 0509
narva.gymnaasium@daily.ee


Narva Kesklinna Kool Mõisa maja, Mõisa 6, 21007 Narva


Narva Kesklinna Kool, 26.juuli tn 9, 20204 Narva
(+372) 5300 3741
narva.kesklinna@daily.ee


Narva Pähklimäe Kool, Pähklimäe 3, 20605 Narva
(+372) 5323 6571
narva.pahklimae@daily.ee


Narva Vanalinna Põhikool, Kraavi 2, 20307 Narva
(+372) 5564 6436
narva.vanalinna@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Haabneeme kool, Randvere tee 18, 74001 Haabneeme, Viimsi vald
(+372) 5356 0823

Mon-Fri 09:00-15:00


Prangli Kool, Kelnase küla, 74006 Viimsi vald
(+372) 5388 4776


Püünsi Kool, Kooli tee 33, 74013 Püünsi küla, Viimsi vald
(+372) 5341 8297

Mon-Fri 09:00-15:00


Randvere kool, G.H. Schüdlöffeli tee 4, 74016 Randvere küla, Viimsi vald
(+372) 5887 0193

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi Gümnaasium, Tammepõllu tee 2, 74001 Haabneeme alevik, Viimsi vald
(+372) 5326 4779
viimsi.gymnaasium@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi Kool, Randvere tee 8, 74001 Viimsi
(+372) 5388 4776
viimsi.kool@daily.ee

Mon-Fri 07:30-15.00


Kernu Põhikool, 76305 Kernu küla, Saue vald
(+372) 5855 8252

Mon-Fri 09:00-15:00


Nissi Põhikool, Nissi tee 33, 76202 Riisipere, Saue vald
(+372) 5307 2789

Mon-Fri 09:00-15:00


Ruila Põhikool, 76315 Ruila küla, Saue vald
(+372) 5303 7611
ruila.pohikool@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Turba Põhikool, Tööstuse 12, 76201 Saue vald
(+372) 5198 0014

Mon-Fri 09:00-15:00


Keila kool, Ehitajate tee 1, 76607 Keila
(+372) 5391 4740
keila.kool@daily.ee


Pärnu Koidula Gümnaasium, Metsa 21, 80025 Pärnu


Rakvere Põhikool, Tartu tn 2, 44309 Rakvere
(+372) 54550525
rakvere.pohikool@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:30


Rakvere Reaalkool, Võidu tn 67, 44313 Rakvere
(+372) 54520524
rakvere.reaalkool@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:30


Rakvere Riigigümnaasium, Lai tn 36, 44308 Rakvere
(+372) 5885 6540
rakvere.riigigymn@daily.ee


Rakvere Vabaduse Kool Tallinna tn maja,Tallinna tn 29, 44316 Rakvere

Mon-Fri 09:00-15:30


Rakvere Vabaduse Kool Vabaduse maja, Vabaduse tn 1, 44308 Rakvere
(+372) 5449 0526
rakvere.vabaduse@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:30


Saaremaa Gümnaasium, Väljaku 8, 10914 Kuressaare
(+372) 5198 1886
Saaremaa.gymnaasium@daily.ee


Tabasalu Gümaasium, Nooruse 6, 76901 Tabasalu
(+372) 5196 9997
tabasalu.gymnaasium@daily.ee


Võrumaa Kutsehariduskeskus, Kooli tee 1, 65566 Väimela
(+372) 5308 3562


Daily in kindergartens

Saue lasteaed Midrimaa, Koondise tn 23 Saue linn, Saue vald Harju maakond 76505

Mon-Fri 09:00-15:00


Ääsmäe Lasteaed, Kasesalu 10A, 76402 Ääsmäe

Mon-Fri 09:00-15:00


Aleksandri 10, 51004 Tartu, Tartu Karlova Lasteaed
(+372) 527 9514
tartu.karlova@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Krõllipesa lasteaed - Krõlli õppehoone, Kagu 9, 71013 Viljandi
(+372) 5344 1692

Mon-Fri 09:00-15:00


Krõllipesa lasteaed - Mängupesa õppehoone, Riia mnt 30, 71010 Viljandi
(+372) 5344 1692

Mon-Fri 09:00-15:00


Laagri Lasteaed, Männimetsa 53, 76401 Laagri
(+372) 5307 0708
laagri.lasteaed@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Lasteaed Karlsson, Kesk-Kaare 17;19, 71015 Viljandi
(+372) 5345 9581

Mon-Fri 09:00-15:00


Lasteaed Mesimumm, Posti 20a, 71004 Viljandi
(+372) 5345 9581

Mon-Fri 09:00-15:00


Nõlvaku Lasteaed, Kaselaane 1, 76401 Laagri
(+372) 5854 5257
nolvaku.lasteaed@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Nõmmekannikese Lasteaed, Vabaduse pst 135a, 10918 Laagri


Tamme Laste Päevakeskus, Suur Kaar 53, 50404 Tartu

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu Karlova Lasteaia Karoliine maja, Kesk 6, 50108 Tartu
(+372) 5393 9206
tartu.karlova2@daily.ee


Tartu LA Laululind, Kurepalu tee 1, Soinaste küla, 61709 Ülenurme vald

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu Lasteaed Annike, Anne 9, 50603 Tartu
(+372) 5193 9586
tartu.annike@daily.ee


Tartu Lasteaed Kivike, Kivi 44 Tartu
(+372) 5446 0498
tartu.kivike@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu Lasteaed Lotte, Ida 8, 50605 Tartu
(+372) 5912 5102
tartu.lotte@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu Lasteaed Mõmmik, Mõisavahe 32, 50708 Tartu
(+372) 5886 5491
tartu.mommik@daily.ee


Tartu Lasteaed Ristikhein, Ropka tee 25 Tartu
(+372) 5302 9585
tartu.ristikhein@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tuleviku lasteaed, Tuleviku 3, 76401 Laagri

Mon-Fri 09:00-15:00


Valtu Lasteaed Pesapuu, Männiku 10, Kaerepere, 79520 Kehtna vald
(+372) 5887 0025
valtu.pesapuu@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Veskimöldre Lasteaed, Instituudi tee 151, 76541 Laagri

Mon-Fri 09:00-15:00


Veskitammi Lasteaed, Veskitammi 22, 76401 Laagri

Mon-Fri 09:00-15:00


Viljandi Lasteaed Männimäe, Riia mnt. 93, 71009 Viljandi
(+372) 5344 1692
viljandi.mannimae@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Viljandi Lasteaed Midrimaa, Tehnika 12, 71011 Viljandi
(+372) 5345 9581
viljandi.midrimaa@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Lasteaed Kelluke, Uus-Kalamaja 6, 10415 Tallinn
(+372) 5885 6538
kellukese.lasteaed@daily.ee


Tallinna Allika Lasteaed, J. Sütiste tee 7, 13419 Tallinn
(+372) 5199 4496
tallinn.allika@daily.ee


Tallinna Asunduse Lasteaed, Pallasti 19, 11416 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Kajaka Lasteaed, Madala 13, 10315 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Lasteaed Kraavikrõll, Kraavi 10, 11215 Tallinn
(+372) 5567 0736
tallinn.kraavikroll@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Lasteaed Mooniõied, Kiili 6, 12916 Tallinn
(+372) 5326 9989
tallinn.moonioied@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Lasteaed Pääsusilm, Järveotsa tee 51, 13520 Tallinn
(+372) 56691569
tallinn.paasusilm@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:30


Tallinna Lasteaed Päikene, Sõle 39, 10321 Tallinn
(+372) 5918 4301
tallinn.paikene@daily.ee


Tallinna Lehola Lasteaed, Mustamäe tee 187, 12912 Tallinn
(+372) 5870 2771
tallinn.lehola@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Lepatriinu Lasteaed, 10616 Keemia tn 40
(+372) 5305 6894
tallinn.lepatriinu@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Linnupesa Lasteaed, Lagle pst 3, 11315 Tallinn
(+372) 5383 4579
tallinn.linnupesa@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Männi Lasteaed, E. Vilde tee 103, 12911 Tallinn
(+372) 5347 2080
tallinna.manni@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Männimudila Lasteaed, Saha 19, 10921 Tallinn
(+372) 5666 3441

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Mardi Lasteaed, Mardi 5, 10113 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Mudila Lasteaed, Niine põik 5, 10412 Tallinn
(+372) 5304 1012


Tallinna Mustakivi Lasteaed, Kivila 9 Tallinn
(+372) 5373 1564
mustakivi.lasteaed@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Nurmenuku Lasteaed, Õismäe tee 26, 13511 Tallinn
(+372) 5305 6347
tallinn.nurmenuku@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Pelguranna Lasteaed, Pelguranna 49, 10135 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Priisle Lasteaed, K.Kärberi 31, 13919 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Sõbrakese Lasteaed, Kiili 7, 13424 Tallinn
(+372) 5855 9568


Tallinna Virmalise Lasteaed, Videviku 14, 10131 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Vormsi Lasteaed, Vormsi 1, 13913 Tallinn
(+372) 5669 1569
tallinn.vormsi@daily.ee


Tartu Lasteaed Poku, Anne 69, 50704, Tartu
(+372) 5196 1056
tartu.poku@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Turba lasteaed, Tööstuse 29, 76201 Turba
(+372) 5343 1738

Mon-Fri 09:00-15:00


Ülemiste Lasteaed, Peterburi tee 18, 11441 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Astri maja, Astri tee 3, 74001 Haabneeme, Viimsi vald
(+372) 5388 4776

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Karulaugu maja, Randvere tee 18, 74001 Haabneeme , Viimsi vald
(+372) 5918 9532

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Laanelinnu maja, Vardi tee 32, 74001 Viimsi vald
(+372) 5332 7563

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Leppneeme maja, Leppniidu tee 1, 74009 Leppneeme, Viimsi vald
(+372) 5388 4776

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Päikeseratta maja, Randvere tee 16, 74001 Haabneeme, Viimsi vald
(+372) 527 9145

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Pargi maja, Pargi tee 3, 74001 Viimsi vald
(+372) 5197 8456

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Randvere maja, Kibuvitsa tee 1, 74016 Viimsi vald
(+372) 5324 9716

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Uus-Pärtle maja, Lubja tee 23, 74010 Lubja küla, Viimsi vald
(+372) 5359 3761

Mon-Fri 09:00-15:00


Kernu Põhikooli Haiba lasteaed “Riisikas”, 76301 Riisipere tee 19, Haiba küla
(+372) 5343 1738

Mon-Fri 09:00-15:00


Riisipere lasteaed, Metsa 7, 76202 Riisipere, Saue vald
(+372) 5343 1738
riisipere.lasteaed@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Ruila lasteaed Kirsiaed, Kastani tee 3, 76302 Laitse, Saue vald
(+372) 5303 7611

Mon-Fri 09:00-15:00


Daily in health care facilities and social centres

Daily haigla toitlustuse köök, Osmussaare 8, 13619 Tallinn
(+372) 5484 0507
haigla@daily.ee