Kontaktid

Leidke Daily Eestis ja Lätis kategooria alusel või lähim Daily aadressi järgi.

Leia lähim objekt

Daily lõunarestoranid

F.R Kreuzwaldi 1a, 51014 Tartu, EMÜ peahoone (+372) 5912 9644
emy@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tamme tee 1, 78301 Märjamaa, Märjamaa Gümnaasium (+372) 489 4351
marjamaa.gymnaasium@daily.ee

E-R 10:00-15:00


Tule 24A, 76505 Saue, Santa Maria AS (+372) 665 2009
daily@santamaria.ee

E-R 09.00-20:30


Vae 16, 76401 Laagri, Magnum (+372) 679 1890
magnum@daily.ee

E-R 09:00-15:30


Valga mnt 7A, 61504 Elva, Enics Eesti (+372) 736 1769
enics@daily.ee

E 09:00-16:00


A. H. Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn, Tammsaare ärikeskus (+372) 526 3148
tammsaare@daily.ee

E-N 08:30-16:00

R 08:30-15:00


Akadeemia tee 15, 12618 Tallinn, TTÜ Keemiainstituut (+372) 651 4217
ttk@daily.ee

E-R 09:00-15:30


Akadeemia tee 15A, 12618 Tallinn, TTÜ Infotehnoloogia maja (+372) 661 6895
tty.it@daily.ee

E-R 09:00-16:00


Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn, Tallinna Tehnikaülikool (+372) 655 0790
tty@daily.ee

E-R 09:00-16:00


Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn, Tallinna Tehnikaülikool, 4 korpus (+372) 655 0790
tty@daily.ee

E-N 08:30-16:30

R 08:30-16:00


Endla 4, 10142 Tallinn, Endla 4 büroohoone (+372) 626 3133
endla@daily.ee

E-R 09:00-15:30


Estonia pst 13, 15095 Tallinn, Eesti Pank (+372) 668 0784
eestipank@daily.ee

E-R 08:30-15:30


Kännu 67, 13418 Tallinn, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool (+372) 5666 4331
ttk@daily.ee

E-N 09:30-16:00

R 09:30-15:00


Kaunase pst 22, 50706 Tartu, Päevakeskus Kalda (+372) 742 4745
tartu.kalda@daily.ee

E-R 11:00-15:00


Lasnamäe 2, 11412 Tallinn, Riigi Kinnisvara büroohoone, 2.korrus (+372) 607 5007
lasnamäe2@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Liivalaia 45, 10145 Tallinn, Luminor Maja (+372) 662 1092
nordea@daily.ee

E-N 08:30-16:00

R 08:30-15:00


Mustamäe tee 3, 10616 Tallinn, Telia Maja (+372) 5306 7757
telia@daily.ee

E-R 08:00 - 15:30


Rävala pst 5, 10143 Tallinn, Rävala büroohoone (+372) 661 6380
ravala5@daily.ee

E-R 09:00-16:00


Tatari 13, 10116 Tallinn, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (+372) 667 5785
emta@daily.ee

E-R 09:00-16:30

L 10:00-17:00


Tondi 84, 11316 Tallinn, Audentese Spordikeskus (+372) 5855 4399
audentes2@daily.ee

E-R 08:00-20:00

L 10:30-18:00


Daily sööklad ja kohvikud koolides

Ääsmäe Põhikool, Kasesalu 16, 76402 Ääsmäe (+372) 5854 5995
aasmae.pohikool@daily.ee

E-R 08:00-15.30


Haraka kodu, Haraka tee 1, Maidla küla 76402 Saue vald

E-R 09:00-15:00


Koeru Keskkool, Paide tee 16/18, 73001 Koeru (+372) 5400 4114
koeru.keskkool@daily.ee

E-R 08:30-15:00


Laagri Kool, Veskitammi 22, 76401 Laagri (+372) 5855 9114
laagri.kool@daily.ee

E-R 07:45-14:00


Märjamaa Gümnaasium, Tamme tee 1, 78301 Märjamaa (+372) 489 4351
marjamaa.gymnaasium@daily.ee

E-R 10:00-15:00


Rapla Ühisgümnaasium, Keskkooli 2, 79512 Rapla (+372) 486 8508
rapla.yhisgymnaasium@daily.ee

E-R 10:45-15:00


Rapla Vesiroosi Gümnaasium, Viljandi mnt 69, 79514 Rapla (+372) 489 0123
rapla.vesiroosi@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Saku GümnaasiumTallinna mnt 10, 75501 Saku (+372) 671 8010
saku.gymnaasium@daily.ee

E-R 10:30-15:15


Salu Kool, Kasesalu 10A, 76402 Ääsmäe

E-R 09:00-15:00


Saue Gümnaasium, Nurmesalu 9, 76506 Saue (+372) 5196 9997
saue.gymnaasium@daily.ee

E-R 08:00-15:00


Tartu Descartes´i Kool, Anne 65, 50703 Tartu (+372) 746 1818
tartu.descartes@daily.ee

E-R 09:55-15:30


Tartu Forseliuse Kool, Tähe 103, 50107 Tartu (+372) 736 2970
tartu.forseliuse@daily.ee

E-N 08:45-14:30

R 08:45-14:00


Tartu Herbert Masingu Kool, Vanemuise 33, 51014 Tartu (+372) 5787 7805
tartu.masingu@daily.ee

E-R 08:00-15:00


Tartu Hiie Kool, Hiie 11, 51006 Tartu (+372) 742 1248
tartu.hiie@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Kaunase pst 70, 50706 Tartu (+372) 748 0064
tartu.kjpg@daily.ee

E-R 08:00-15:30


Tartu Kroonuaia Kool, Puiestee 62, 50303 Tartu (+372) 5782 4343

E-R 09:00-14:30


Tartu Rahvusvaheline kool, Veski 1, 51005 Tartu

E-R 09:00-15:00


Tartu Tamme Gümnaasium, Nooruse 9, 50411 Tartu (+372) 5750 1850
tartu.tamme2@daily.ee

E-R 08:00-16:00


Tartu Tamme Kool, Tamme pst. 24A, 50404 Tartu (+372) 5699 6199
tartu.tamme1@daily.ee

E-R 08:00-15:00


Ülenurme Gümnaasiumi Tõrvandi algklasside maja, Ringtee 1, 61715 Tõrvandi (+372) 741 5345
tartu.torvandi@daily.ee

E-R 09:30-13:00


Valtu Põhikool, Staadioni 1, Kaerepere, 79520 Kehtna vald

E-R 09:00-15:00


Veskimöldre Lasteaed, Instituudi tee 151, 76541 Laagri (+372) 658 8987
veskimoldre.lasteaed@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Viljandi Gümnaasium, Hariduse 2, 71020 Viljandi (+372) 436 0311
viljandi.gymnaasium@daily.ee

E-R 09:00-16:00


Viljandi Jakobsoni Kool, Riia mnt 91, 71009 Viljandi (+372) 5919 5669
viljandi.jakobsoni@daily.ee

E-N 08:30-15:00

R 08:30-14:30


Viljandi Kaare Kool, Kesk-Kaare 17, 71015 Viljandi (+372) 5919 6597

E-R 09:00-13:00


Viljandi Kesklinna Kool 1 (1.-6. kl), Jakobsoni 42, 71013 Viljandi (+372) 5919 6054
viljandi.kesklinna1@daily.ee

E-R 10:50-14:00


Viljandi Kesklinna Kool 2, Uueveski tee 1, 71004 Viljandi (+372) 5919 6571
viljandi.kesklinna2@daily.ee

E-R 10:50-14:00


Viljandi Paalalinna Kool, Paala tee 46, 71013 Viljandi (+372) 5919 5838
viljandi.paalalinna@daily.ee

E-R 10:35-14:00


Võru Gümnaasium, Seminari 1, 65608 Võru (+372) 5855 8218
voru.gymnaasium@daily.ee

E-R 08:00-15:00


Audentese Erakool, Tondi 84, 11316 Tallinn (+372) 699 6582
tallinn.audentes1@daily.ee

E-N 09:30-16:00

R 09:30-15:30


Jakob Westholmi Gümnaasium, Kevade 8, 10137 Tallinn (+372) 660 6398
westholm.gymnaasium@daily.ee

E-R 09:40-14:15


Jakob Westholmi Gümnaasium, Luise 38, 10142 Tallinn (+372) 5336 3787

E-R 09:00-16:00


Rocca al Mare Kool, Vabaõhumuuseumi tee 8, 13521 Tallinn (+372) 650 7830
tallinn.ramkool@daily.ee

E-R 08:00-17:00


Sakala Eragümnaasium, Sakala 21, 14011 Tallinn (+372) 5303 8907

E-R 09:55-16:00


Tallinna Arte Gümnaasium, Vilde tee 62, 13421 Tallinn (+372) 651 5468
tallinn.arte@daily.ee

E-R 08:45-16:00


Tallinna Mustjõe Gümnaasium, Paldiski mnt.83, 10617 Tallinn (+372) 5887 7466
tallinn.mustjoe@daily.ee

E-R 08:00-16:00


Tallinna Muusikakeskkool, Vabaduse pst 130, 10920 Tallinn (+372) 5300 7287
tallinn.muusikakeskkool@daily.

E-R 08:30-17:00


Tallinna Prantsuse Lütseum 1 (1.-5. klass), Hariduse 8, 10119 Tallinn (+372) 5301 9511
tallinn.prantsuse1@daily.ee

E-R 09:30-15:30


Tallinna Prantsuse Lütseum 2 (6.-12. klass), Hariduse 3, 10119 Tallinn (+372) 5341 9711

E-R 08:00-17:00


Tallinna Saksa Gümnaasium, Sütiste tee 20, 13411 Tallinn (+372) 5866 7005
tallinn.saksa@daily.ee

E-R 08:00-16:00


Tallinna Soome Kool, Vase 9a, 10125 Tallinn

E-R 09:00-15:00


Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23, 10118 Tallinn (+372) 618 0163
tallinn.sydalinna@daily.ee

E-R 08:00-15:00


Nõo Põhikool, K.Aigro tn 3a, 61601 Nõo (+372) 5348 3626
noo.pohikool@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Nõo Reaalgümnaasium, K.Aigro tn 5, 61601 Nõo

E-R 09:00-15:00


Paldiski Põhikool, Rae tn 56, 76806 Paldiski (+372) 5196 5159 
paldiski.venepohikool@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Paldiski Ühisgümnaasium, Rae tn 56, 76805 Paldiski

E-R 09:00-15:00


Paldiski Vene Põhikool, Peetri tn 26, 76805 Paldiski (+372) 5196 5159 
paldiski.venepohikool@daily.ee

E-R 10:35-14:00


Daily lasteaedades

Ääsmäe Lasteaed, Kasesalu 10A, 76402 Ääsmäe

E-R 09:00-15:00


Laagri Lasteaed, Männimetsa 53, 76401 Laagri

E-R 09:00-15:00


Maarjamõisa Lasteaed, Ludvig Puusepa 10, 50406 Tartu (+372) 5393 9206
tartu.maarjamoisa@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Nõlvaku Lasteaed, Kaselaane 1, 76401 Laagri (+372) 5854 5257
nolvaku.lasteaed@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tamme Laste Päevakeskus, Suur Kaar 53, 50404 Tartu

E-R 09:00-15:00


Tartu LA Laululind, Kurepalu tee 1, Soinaste küla, 61709 Ülenurme vald

E-R 09:00-15:00


Tartu LA Sipsik, Kaunase puiestee 22, 50706 Tartu

E-R 09:00-15:00


Tuleviku lasteaed, Tuleviku 3, 76401 Laagri

E-R 09:00-15:00


Valtu Lasteaed Pesapuu, Männiku 10, Kaerepere, 79520 Kehtna vald (+372) 5887 0025
valtu.pesapuu@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Veskitammi Lasteaed, Veskitammi 22, 76401 Laagri

E-R 09:00-15:00


Tallinna Kajaka Lasteaed, Madala 13, 10315 Tallinn

E-R 09:00-15:00


Tallinna Kullerkupu lasteaed, Kullerkupu 10, 10613 Tallinn

E-R 09:00-15:00


Tallinna Mahtra Lasteaed, Mahtra 19, 13811 Tallinn (+372) 5680 5611
tallinn.mahtra@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tallinna Männi Lasteaed, E. Vilde tee 103, 12911 Tallinn (+372) 5347 2080
tallinna.manni@daily.ee

E-R 09:00-15:00


Tallinna Pelguranna Lasteaed, Pelguranna 49, 10135 Tallinn

E-R 09:00-15:00


Tallinna Priisle Lasteaed, K.Kärberi 31, 13919 Tallinn

E-R 09:00-15:00


Tallinna Vesiroosi Lasteaed, Sütiste tee 8, 13411 Tallinn (+372) 5855 9060
tallinn.vesiroosi@daily.ee

E-R 09:00-15:00